• Tüm Kategoriler
  • Meme Hastalıklarında Görüntüleme

   Fiyat:
   350,00 TL
   İndirimli Fiyat (%20) :
   280,00 TL
   Kazancınız 70,00 TL
   25,97 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
   Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi

   ISBN: 9786059615389

   Ebat: 19,5x27,5 cm

   Baskı Tarihi: 2020

   Sayfa Sayısı: 456

   Stok: Stokta Var

   Teslimat Süresi: Hemen Kargo

    Örnek Sayfalar
   Editörler:
    
   Prof. Dr. Ayşenur OKTAY
    

   Meme Görüntülemesi günümüzdeki hızlı teknolojik gelişmeler ve meme bilimindeki yenilikler paralelinde memenin değerlendirmesinde çok önemli bir yer tutmaktadır. Tanıdan tedaviye her aşamada görüntüleme ile elde edilen bilgilere ihtiyaç vardır ve multidisipliner ekip içinde radyoloğun rolü ve sorumlulukları artmıştır.

   Kadınların önemli bir sağlık sorunu olan meme kanserinde erken tanıda mamografik taramalar yaygınlaşmıştır ve artan sayıda uygulanmaktadır. Taramalar yanısıra tanısal amaçlı incelemelerde, görüntüleme eşliğinde yapılacak girişimsel işlemlerde, tedavi planlaması ve izlemde görüntüleme yöntemleri kullanılmaktadır. Radyolojik incelemelerin doğru yönetimi büyük öneme sahiptir. Mevcut kitap, tüm bu konuları kapsar nitelikte olup meme görüntüleme esasları, görüntüleme yöntemleri ve değerlendirme kriterlerini içermektedir. Meme hastalıklarıyla uğraşan hekimlerin ve radyoloji alanında araştırma görevlisi olan meslektaşlarımızın meme görüntüleme konusundaki eğitimlerinde başvurabilecekleri bir kaynak olması amaçlanmıştır.

   YAZARLAR

   Gülden Acunaş, Erkin Arıbal, Pınar Balcı, Işıl Günhan Bilgen, Levent Çelik, Figen Demirkazık, Gül Esen, Caner Fidaner, Serap Gültekin, Murat Kapkaç, Sibel Kul, Ayşenur Oktay, Şebnem Örgüç, Füsun Taşkın, Mehtap Tunacı, Nermin Tunçbilek, Levent Yeniay, Mehmet Halit Yılmaz

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059615389
   MarkaANADOLU NOBEL TIP KİTABEVLERİ
   Stok DurumuVar
   9786059615389

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.