• Tüm Kategoriler
  • Williams Jinekoloji

   Williams Jinekoloji
   Görsel 1
   Fiyat:
   550,00 TL
   550.00 www.anadolunobeltip.com
   51,01 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

   Williams Jinekoloji

   Yayım Tarihi
   3/2021
   Çeviri Editörü
   Dr. Gökhan Yıldırım ,
   Yazar
   HoffmanSchorgeSchafferHalvorsonBradshawCorton
   Yayınevi
   Nobel Tıp Kitabevleri
   ISBN
   9786053354499
   Cilt / Sayfa Sayısı
   1 Cilt / 1296 Sayfa
   Baskı Sayısı
   1
   Anlaşılır Hızlı Bir Referans Kılavuzu ile Tam Renkli Cerrahi Atlası Güzelce Resimlendirilmiş Bir Baskıda Birleştiren Tek Jinekoloji Kitabı

   Williams Jinekoloji benign genel jinekoloji, reprodüktif endokrinoloji, infertilite ve menopoz, kadının pelvik hastalıkları ve rekontrüktif cerrahi ile jinekolojik onkoloji de dahil olmak üzere jinekolojik sağlık hizmeti ile hastalık yönetimini tüm kapsamıyla sunmaktadır. Cerrahi yönetim kısımları, Jinekolojik Cerrahinin Özellikleri ve Benign Jinekolojik Durumların Cerrahisi, Minimal İnvaziv Cerrahi, Kadın pelvik Rekontrüksiyon Cerrahileri ile Jinekolojik Malignitelerde Kullanılan Cerrahiler’i kapsayan Jinekolojik Cerrahi Atlası’nı içermektedir.

   Williams Jinekoloji, Üçüncü Baskı hem cerrahi atlas hem de tıbbi referans kısımlarında güzelce resmedilmiş yüzlerce orijinal çizim içermektedir. Her bölüm tanı ve tedaviye tutarlı bir yaklaşım için pratik bir şablonu izlemektedir. Tedavi algoritmaları, ayırıcı tanı kutucukları ve diğer bileşenlerin yaygın olarak kullanılmasıyla, bu kitap seçkin bir hızlı referans kitabıdır.

   ÖZELLİKLER
   • İki kaynak bir arada: Tam renkli tıbbı metin ve cerrahi atlas genel jinekoloji, reprodüktif endokrinoloji ve infertilite, Ürojinekoloji ve jinekolojik onkoloji de dahil olmak üzere jinekolojik hastalıkların tüm spektrumunu incelemektedir.
   • Jinekolojik cerrahi için resimli atlas cerrahi teknikleri gösteren 450’den fazla tam renkli şekil içermektedir.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786053354499
   MarkaNOBEL TIP KİTABEVLERİ
   Stok DurumuVar
   9786053354499

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.